snidanove-menu?lang=cs
poledni-menu?lang=cs
jidelni-listek?lang=cs
napojovy-listek?lang=cs

nekuřácká restaurace, kavárna, bar
působivý interiér a příjemné prostředí, Wi-Fi zdarma
snídaňové a polední menu
pestrá nabídka domácích těstovin, steaků a ryb
na čepu Pilsner Urquell a Hauskrecht
nabídka kvalitních moravských a světových vín
svatby, promoce, rauty a společenské akce
bezproblémové parkování v uzavřené garáži
bezbariérový přístup
věrnostní výhody Lyoness Cashback možnost ubytování

Oslavy, hostiny, catering

Firemní akce, svatby, promoce, rodinné oslavy, catering.

Působivý interiér a příjemné prostředí, vhodné pro pracovní oběd, stejně jako pro večeři s přáteli či rodinou. Restaurace disponuje dvěma podlažími o celkové kapacitě celkem 100 míst. Každé podlaží je vybaveno stylovým prosvětleným barem. Restauraci přináleží v prvním patře i rozlehlá terasa s nádherným výhledem a letní zahrádkou. Rádi pro vás připravíme svatební hostinu, promoci nebo raut. Důraz klademe na čerstvost a kvalitu použitých surovin. Ochutnat můžete speciality minutkové kuchyně, steaky, pizzu a domácí dezerty. Vybrat si můžete také z pestré nabídky kvalitních nápojů, točeného plzeňského piva a kvalitních moravských vín.

 

Firemní akce

Pro vaše hosty či zaměstnance připravíme nejen kulinářské pohoštění, ale také výzdobu, hudbu a doprovodný program. Přizpůsobíme se vašim požadavkům od sestavení menu, přes ubytování pro hosty až po organizaci celé akce.

 

Svatební hostina

Svatba je jeden z okamžiků, na které rádi vzpomínáme. Nabízíme catering pro vaši svatební oslavu. Společně vybereme slavnostní svatební menu, vyzdobíme prostory, zajistíme hudbu, ubytujeme novomanžele i jejich svatební hosty. U nás bude svatební oslava jedním z několika nezapomenutelných zážitků vašeho života.

 

Promoce vašeho dítěte

V životě rodičů jsou promoce jejich dítěte důležitým milníkem. Připravte nádhernou oslavu pro vaše příbuzné v prostorách naší restaurace. Pomůžeme vám s přípravami oslavy, sestavíme jídelní a nápojové menu, zajistíme hudbu, výzdobu, popř. ubytujeme přespolní v našich hotelových pokojích.